Financování ojetého vozidla

S námi o koupi zachovalého ojetého vozu nemusíte pouze snít. Spolupracujeme s předními českými leasingovými poskytovateli spotřebitelských úvěrů a leasingových služeb. Pomůžeme vám najít nejlepší řešení financování ojetého vozu a se vším rádi poradíme.

Pracujeme s renomovanými partnery

Mezi naše partnery patří sAutoleasing, banka Moneta, Československá obchodní banka, Essox, Cofidis nebo Home Credit. Vždy tak dostanete na výběr z několika nabídek a pouze na vás bude výběr varianty, která vám bude vyhovovat nejvíce. Samozřejmostí z naší strany je korektní jednání a maximální snaha o vaši spokojenost.

Výhody šité na míru

Díky znalostem našich specialistů na financování ojetých vozů vždy získáte výhodné nabídky přesně šité na míru vašim potřebám a možnostem. Sami si vyberete, jak dlouho a kolik budete splácet. Dokážeme sjednat výhody, které vás jistě potěší, patří mezi ně například nulová akontace, předčasné splacení leasingu či úvěru a další benefity. Pokud máte zájem o financování ojetého vozu, neváhejte se na nás obrátit.

Pojištění vás zbaví zbytečných obav

Když splácíte své nově pořízené vozidlo, je moudré ho také pojistit. Díky našim specialistům to můžete udělat přímo v našem showroomu. Nakonfigurujeme vám výhodné havarijní pojištění s výší spoluúčasti dle vašeho uvážení. Můžete také přidat pojištění obvodových skel a další pojistné služby pro váš klid v duši. Samozřejmostí je také možnost uzavření povinného ručení za velmi příznivých podmínek. Pro více informací o nabídce pojištění a povinného ručení kontaktujte našeho specialistu.

Contact person
Václav Eck

financování vozidel

Tel.: (+420) 603 273 228
E-mail: eck.vaclav@seznam.cz

Klára Chotová

sjednávání pojištění vozidel

Tel.: (+420) 775 201 707
Tel.: (+420) 257 952 332
E-mail: klara.chotova@volny.cz