Ojetá auta ze Švýcarska jsou naší specialitou

Při koupi ojetiny je rozhodující to, jak o auto předchozí majitel pečoval. Švýcaři jsou známí svou pečlivostí, o ojetiny ze Švýcarska, které nabízíme, bylo dobře postaráno. Všechny ojeté vozy mají jasný původ a servisní historii. Své budoucí auto ze Švýcarska si můžete vybrat zde.

Nabízíme ojetá auta ze Švýcarska prémiových i běžných značek

Ze Švýcarska pro vás vozíme ojetá sportovní auta, terénní vozidla s pohonem 4x4, praktická rodinná MPV i SUV, ojeté užitkové vozy a malá auta do města. Těšit se můžete na prémiové výrobce jako Audi, BMW, DS, Mercedes, Porsche, Lexus, Volvo či Jaguar. Uspokojíme také zájemce o ojetá japonská auta značek Daihatsu, Honda, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki či Toyota. Nabídka ojetých vozů ze Švýcarska je samozřejmě plná také evropských, korejských a amerických značek jako Dodge, Jeep, Chevrolet, Buick, Cadillac, GMC, Hummer, Chrysler, Isuzu, Lincoln, Mercury, Oldsmobile, Plymouth, Pontiac, SsangYong, Daewoo, Kia, Hyundai a další.

Starosti o dovoz auta ze Švýcarska nechte na nás

Na dovoz aut ze Švýcarska se zaměřujeme déle než 25 let a naše zkušenosti nám umožňují pomoci našim zákazníkům najít to pravé ojeté auto v dobré kondici a za výhodnou cenu. Po dohodě zařídíme dovozovou STK a přepis auta pro provoz v ČR. Pokud vás myšlenka na auto ze Švýcarska zaujala, podívejte, jaké ojeté vozy na prodej máme v našem autocentru u Prahy. Pokud jste nenašli ojeté vozidlo dle vašich představ, zadejte své požadavky do poptávky a my se při nejbližší příležitosti ozveme.

Využijte výhodné nabídky financování nebo prodeje vašeho auta na protiúčet

I ojeté auto dovezené ze Švýcarska můžete financovat pomocí úvěru nebo leasingu, který vám pomohou vybrat naši specialisté. Můžete také využít možnosti prodeje stávajícího auta na protiúčet a vyřešit tak dvě starosti naráz. Více o možnostech financování se dozvíte zde.